Info

V ArtKine Metro na Mierovom námestí 4 v Trenčíne:

Pokladňu otvárame vždy 30 minút pred predstavením.

Cena predstavenia vo filmovom klube ArtKino Metro je rozdelená do dvoch kategórii (zvyčajne 3 / 4 eur). Nižšia cena platí pre členov filmového klubu s platným preukazom (je neprenosný a pri strate sa náhrada neposkytuje), ktorým je potrebné predložiť pri kúpe zľavneného lístka a následne aj pri vstupe do kinosály. Vyššia cena platí pre ostatných neregistrovaných návštevníkov.

Členov Filmového klubu registrujeme a preukazy na zľavy vystavujeme pred každým predstavením, registrácia nových členov končí 15 minút pred začiatkom predstavenia. Predchádzame tak veľkým zdržaniam, zmätku a dlhým radám tesne pred začiatkom predstavení.
Preukaz člena filmového klubu stojí 3 Eurá a platí do konca daného kalendárneho roka. Členom filmového klubu poskytujeme zľavu (zvyčajne 1 Eur) takmer na všetky predstavenia (okrem detských predstavení – v nedeľu o 16:00). Zľavy možno uplatňovať v celej siete filmových klubov v SR aj ČR, držitelia môžu preukaz využiť i pri kúpe permanentky na festival Art Film Fest a v predajni klapka.sk.

Lístky v predpredaji predávame vždy iba v týždni, v ktorom sa konkrétny film premieta. Napríklad, lístok na film vo štvrtok večer si môžete zakúpiť v kine už v utorok, v sobotu v predchádzajúcom týždni však ešte nie.

Rezervácie zvyčajne neposkytujeme. Kapacita sály je dostatočná. Nakoľko platnosť rezervácií v minulosti z organizačných dôvodov musela skončiť 15 minút pred začiatkom predstavenia, do kina ste museli aj v prípade, že ste mali potvrdenú rezerváciu prísť v čase prvých minút od otvorenia pokladne. V tomto čase je lístkov vždy dostatok.
Proces administrácie mailovej rezervácie bol z praktického hľadiska obojstranne zbytočným plytvaním času. V prípade, že si kúpu lístka nenecháte na poslednú chvíľu, na 99.9% sa Vám lístok vždy ujde. Pri filmoch s predpokladanou vysokou návštevnosťou Vám odporúčame prisť v malom časovom predstihu. Pri kupovaní lístku sa vyhnete čakaniu v rade tesne pred predstavením a po zakupení lístka stihnete pred filmom aj výbornú čerstvo praženú kávu,minerálku či pohár vína v niektorej z príjemných kaviarní v historickom centre.

Pokiaľ chcete dostávať do e-mailovej schránky náš aktuálny program, napíšte nám na artkinometro@gmail.com, prípadne sa zaregistrujte v pokladni. Budete tak vždy včas informovaný o programe, všetkých novinkách, organizačných a programových zmenách či prebiehajúcich akciách.
Všetky Vaše otázky, podnety, sťažnosti a pochvaly adresujte na náš facebook alebo mail artkinometro@gmail.com

Ďakujeme!